Шанувальники їжачка Шедоу й діти віком від 8 років можуть створювати нескінченні історії за допомогою цього набору серії LEGO® Sonic the Hedgehog™ та розробити веселий план втечі їжачка Шедоу (76995)
Натхнені улюбленими персонажами відеоігор, діти вигадують захопливі пригоди, складаючи набір, і весело визволяють Шедоу зі стазисної камери лабораторії й проїжджають на мотоциклі повз барикаду, що падає, а потім знищують бадніка RhinoBot'а (який випускає Клакі) і тікають геть. Набір містить безліч ігрових можливостей для розгортання сюжету.
Натхнені улюбленими персонажами відеоігор, діти вигадують захопливі пригоди, складаючи набір, і весело визволяють Шедоу зі стазисної камери лабораторії й проїжджають на мотоциклі повз барикаду, що падає, а потім знищують бадніка RhinoBot'а (який випускає Клакі) і тікають геть. Набір містить безліч ігрових можливостей для розгортання сюжету.
Діти можуть вигадувати веселі способи, як Шедоу може зіткнутися з RhinoBot'ом, а тоді втекти на його мотоциклі. З іграшками серії LEGO Sonic the Hedgehog™ ви зможете насолоджуватися динамічними пригодами й творчими іграми.
Хлопчикам, дівчаткам і шанувальникам Блакитного їжачка сподобається створювати надихаючі сцени з трьома улюбленими фігурками зі всесвіту «Соніка».
Діти також можуть насолоджуватися легким та інтуїтивно зрозумілим будуванням у додатку LEGO Builder, де вони можуть збільшувати та обертати моделі у 3D, зберігати набори й відстежувати свій прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.28 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 196 шт |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Sonic the Hedgehog |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Супергерои |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 829 ₴












