Чудовий робот Боба Фетта для дітей молодшого віку, що складається з кубиків. Подаруйте дітям захопливе знайомство з конструкторами LEGO® Star Wars™ за допомогою цього набору «Робот Боба Фетта» (75369) для гри й демонстрації
Знімний костюм робота має кабіну, що відчиняється, для мініфігурки Боба Фетта, кліпсу для бластерної гвинтівки, руки для тримання великого бластера, що озброєний шипами, і великий реактивний ранець із стрілецькою зброєю для пригодницьких ігор
Знімний костюм робота має кабіну, що відчиняється, для мініфігурки Боба Фетта, кліпсу для бластерної гвинтівки, руки для тримання великого бластера, що озброєний шипами, і великий реактивний ранець із стрілецькою зброєю для пригодницьких ігор
Мініфігурка LEGO Боба Фетта має власний реактивний ранець, який він може носити в кабіні робота. Помічник Прекрасний подарунок на будь-яке свято для дітей віком від 6 років, цей робот із серії LEGOЗоряні війни легкий у складанні, тож гра починається швидко
Покращуйте творчий процес дітей за допомогою додатку LEGO Builder, який має інтуїтивні інструкцій зі складання, масштабування й обертання моделей у 3D, а також інші цікавинки. Колекційний конструктор Цей чудовий конструктор є частиною серії роботів LEGO Зоряні війни, до якої також входять набори «Робот Дарта Вейдера» 75368 і «Робот Штурмовика» 75370 (продаються окремо).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.17 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 160 мм |
| Количество деталей | 155 шт |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Робот |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 629 ₴




