Грайте в сюжетні ігри й створюйте захопливий рівень з допомогою набору LEGO® Super Mario™ Снігова пригода родини penguin Додатковий набір (71430)
Цей конструктор для дітей віком від 7 років містить 3 персонажі серії Super Mario™ — penguin з кубиків LEGO®, baby penguin і фігурку Goomba в зимовому капелюсі, а також крижану печеру, яку можна побудувати, «крижану» гірку, що перетворюється на ковзанку, дві фігурки рибок і санчата, які надихають на творчі ігри. Для інтерактивної гри додайте фігурку LEGO® Маріо, LEGO® Луїджі або LEGO® Піч зі стартового набору LEGO Super Mario (71360, 71387 або 71403 — кожна продається окремо) і заробляйте цифрові монети за возз?єднання baby penguin з батьком, перемогу над Goomba тощо.
Цей конструктор для дітей віком від 7 років містить 3 персонажі серії Super Mario™ — penguin з кубиків LEGO®, baby penguin і фігурку Goomba в зимовому капелюсі, а також крижану печеру, яку можна побудувати, «крижану» гірку, що перетворюється на ковзанку, дві фігурки рибок і санчата, які надихають на творчі ігри. Для інтерактивної гри додайте фігурку LEGO® Маріо, LEGO® Луїджі або LEGO® Піч зі стартового набору LEGO Super Mario (71360, 71387 або 71403 — кожна продається окремо) і заробляйте цифрові монети за возз?єднання baby penguin з батьком, перемогу над Goomba тощо.
Будучи цікавим подарунком для геймерів, цей набір доповнюється додатком LEGO Super Mario
Завантажте додаток для отримання інструкцій зі складання, творчих ідей для різних способів конструювання та гри, і як безпечний майданчик для дітей для демонстрації власних творінь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.43 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 228 шт |
| Комплектация | фігурка Mario в комплект не входить |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Super Mario |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | додатковий набір |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴








