Діти, які обожнюють іграшки про сільськогосподарську техніку, можуть насолоджуватися творчою грою завдяки кормозбиральному комбайну LEGO® Technic John Deere 9700 (42168) для хлопчиків і дівчаток віком від 9 років
Модель виконана в класичних кольорах John Deere і має функцію керування заднім колесом і кормозбиральну жатку спереду, яку діти можуть піднімати, опускати й обертати, щоб відтворити дії справжньої кукурудзозбиральної машини
Модель виконана в класичних кольорах John Deere і має функцію керування заднім колесом і кормозбиральну жатку спереду, яку діти можуть піднімати, опускати й обертати, щоб відтворити дії справжньої кукурудзозбиральної машини
Цей набір іграшкової ферми — чудовий подарунок до дня народження або з особливої нагоди дітям, які люблять сільськогосподарську техніку й творчі ігри. Набори LEGO Technic мають реалістичні деталі, які у доступній формі знайомлять юних будівельників LEGO з інженерією
Подаруйте дітям веселу будівельну пригоду з додатком LEGO Builder
У ньому вони можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, і відстежувати прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.87 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 559 шт |
| Объем | 0.0051 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Technic |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | кормозбиральний комбайн |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴







