Ласкаво просимо до будиночка на дереві Жолудь! Цей набір з 19 предметів включає барвистий ігровий будиночок, персонажа Bobbleez і безліч аксесуарів. У будиночку на дереві 3 поверхи, так що ваш маленький персонаж може піднятися сходами і ковзати назад гіркою? У нього також є робочі світлодіодні ліхтарі? Ідеально підходить для випадків, коли надворі темно. Усередині багато іграшкових меблів, включаючи ліжко, стіл та стільці.
Особливості:
Особливості:
Ваш персонаж-тваринка може перекусити на кухні або навіть запросити друзів з Honeysuckle Hollow. У «Будинку на дереві Жолудь» вистачить місця для всіх! У цьому будинку може жити будь-яка родина Li'l Woodzeez.
У наборі 19 предметів: будинок-шлунок, 1 фігурка Bobbleez, ліжко, полиця, 2 крісла, 1 стіл, 1 чайник, 2 чайні чашки, 2 тарілки, 1 чаша для листя, 1 чаша-шлунок, 1 грибниця, 1 чаша з квітами ,1 рожева пляшка,1 зелена пляшка,1 жовта пляшка.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.97 кг |
| Вид | будиночок |
| Высота | 270 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 270 мм |
| Количество | 19 шт |
| Комплектация | 1 ліжко |
| Объем | 0.0182 м3 |
| Питание | 3хААА /не входять в комплект |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 27х27х26 см |
| Серия | Bobblehead |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴









