



Belkin Кабель USB-C > USB-C заряджання/синхронізації, 3м, 60Вт, Type-C, силіконовий з кліпсою, чорний
- Нет в наличии
- Код: CAB009BT3MBK
679 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Стійка силікована структура забезпечує в 25 разів більшу міцність у порівнянні зі звичайними кабелями. Має виняткову гнучкість. Розроблено з використанням силіконової технології, тому зменшена ймовірність заплутування, перегину чи розриву. Поставляється із зручною кліпсою на кабелі для комфортного зберігання.
Особливості:
Особливості:
- Силіконова оболонка забезпечує підвищену гнучкість, стійкість до сплутування, приємні тактильні відчуття.
- М'яке обтискання кабелю у рознімів збільшує термін служби за рахунок зменшення напруги кабелю.
- Забезпечений унікальною кліпсою, що дозволяє організувати зручне зберігання кабелю.
- Кабель Belkin USB-С - USB-С силіконовий, з кліпсою, пропонується в асортименті довжиною 1м, 2м або 3м та в 4 кольорах: чорному, білому, синьому та рожевому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.14 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 150 мм |
| Назначение | синхронізації |
| Объем | 0.0005 м3 |
| Особенности | не заплутується |
| Покрытие | Нейлон |
| Разъем 1 | USB-С |
| Разъем 2 | USB-C |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 679 ₴



