Корпус сумки виготовлений із надлегкого інноваційного запатентованого XL EXTRALIGHT™ матеріалу, завдяки чому важить лише 700 г та має наступні властивості: - міцний - водонепроникний - гігієнічний та антимікробний - легко миється. Внутрішня частина сумки виготовлена з поліестеру із сітчастими, гумовими та поліетиленовими вставками із м’яким наповнювачем і є вмістким органайзером і має 7 відділень (одне з яких – термокишеня), що дозволяє легко розмістити в сумці усе необхідне. Всі частини комплекту можна прасувати. Ремені сумки виготовлені із натуральної шкіри з каучуковими та деталями із цинкового сплаву. До комплекту входить килимок для зміни підгузків та ремені для кріплення сумки у візочку
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuvita |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.50 кг |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 150 мм |
| Материал | поліестер /внутрішня частина |
| Назначение | коляска |
| Объем | 0.0189 м3 |
| Особенности | Водонепроницаемый |
| Розміри | 45 х 15 х 24 см корпусу |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 899 ₴







