Діти віком від 7 років можуть відтворити історії з другого сезону телесеріалу NINJAGO® Повстання драконів за допомогою пригодницької іграшки «Робот земної стихії Коула» (71806)
Крутий робот має рухомі руки та ноги, які можна нахиляти й скручувати у драматичні бойові пози, важкі обладунки Коула, великий молот та кабіну, в якій можна розмістити мініфігурку.
Крутий робот має рухомі руки та ноги, які можна нахиляти й скручувати у драматичні бойові пози, важкі обладунки Коула, великий молот та кабіну, в якій можна розмістити мініфігурку.
Цей досі небачений персоналізований робот також дозволяє дітям створювати власних роботів! Його знімні ноги, руки та тулуб можна поєднувати з деталями двох інших роботів: Робота технічної стихії Сори (71807) і Робот вогняної стихії Кая (71808) (продаються окремо). Діти можуть насолоджуватися годинами розваг, змішуючи й поєднуючи деталі, для створення унікальної іграшкової фігурки.
До набору входять дві мініфігурки ніндзя — Коул із катаною та воїн у вовчій масці з мечем — щоб діти могли розіграти захопливі пригоди ніндзя. Набір також можна створити з допомогою додатку LEGO® Builder, який допоможе вам і вашій дитині у легкій та інтуїтивно зрозумілій будівельній пригоді
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.36 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 235 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Ninjago |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Робот |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴






