Дозвольте дітям віком від 7 років поринути у світ мрій завдяки набору LEGO® DREAMZzz™ Іззі й кроленя Бунчу (71453)
За мотивами захопливого сюжету телесеріалу, набір LEGO® DREAMZzz™ Іззі й кроленя Бунчу дозволяє дітям допомогти головній героїні Іззі створити велику версію її улюбленого плюшевого кроленя, щоб врятувати іграшкову тваринку, яку викрав жахливий Грімспаун. Один набір, два способи конструювання Велика жива версія Бунчу має повністю з'єднані шию, руки й ноги. Під час складання діти можуть використовувати свою фантазію та слідувати інструкціям, щоб вибрати між екіпіруванням роликовими ковзанами й рукавичками або бджолиними крильцями й жалом. У наборі до Іззі додаються аксесуари, включно з бронею, мечем і пісочним годинником. Фігурки Грімспауна і маленького Бунчу також входять до набору, щоб діти могли відтворити всю історію
За мотивами захопливого сюжету телесеріалу, набір LEGO® DREAMZzz™ Іззі й кроленя Бунчу дозволяє дітям допомогти головній героїні Іззі створити велику версію її улюбленого плюшевого кроленя, щоб врятувати іграшкову тваринку, яку викрав жахливий Грімспаун. Один набір, два способи конструювання Велика жива версія Бунчу має повністю з'єднані шию, руки й ноги. Під час складання діти можуть використовувати свою фантазію та слідувати інструкціям, щоб вибрати між екіпіруванням роликовими ковзанами й рукавичками або бджолиними крильцями й жалом. У наборі до Іззі додаються аксесуари, включно з бронею, мечем і пісочним годинником. Фігурки Грімспауна і маленького Бунчу також входять до набору, щоб діти могли відтворити всю історію
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.28 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 259 шт |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Розвиток | уява |
| Розміри | 19 см |
| Серія конструктора | LEGO DREAMZZZ |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 829 ₴











