
Build a Bot Ігровий набір Paw Patrol Скай
- Нет в наличии
- Код: 928556.006
1 190 ₴
Build a Bot Ігровий набір Paw Patrol СкайНет в наличии
1 190 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Створіть власного персонажа відомого мультфільму Щенячий патруль - Скай, та персоналізуйте іграшку за допомогою різноманітних наклейок. Колекція складається з 3 персонажів: Маршал, Скай та Чейз. Ігровий набір містить 20 деталей, які легко з’єднуються між собою.
Можна збирати та розбирати іграшку, змішувати деталі.
Можна збирати та розбирати іграшку, змішувати деталі.
Кожна іграшка має додатковий функціонал:
- звукові ефекти - три фірмові звуки фрази;
- при запуску електродвигуна - іграшка стрибає вгору.
В процесі гри з наборами Build a Bot діти навчаються елементам механіки та робототехніки!
Рекомендований вік від 3 років.
Для роботи потрібні 2 батарейки типу АА (не входять в комплект).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Paw Patrol |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.37 кг |
| Вид | фігурки тварин |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 300 мм |
| Количество | 1 шт ігровий набір, що містить 20 деталей |
| Объем | 0.0045 м3 |
| Особенности | механізм дає можливість фігурці стрибати |
| Питание | 2xAA /не входять в комплект |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Рекомендуємо придбати | Panasonic Батарейка ALKALINE POWER лужна AA блістер, 2 шт. |
| Серия | Paw Patrol |
| Тип | ігрові фігурки |
| Упаковка | закрита упаковка |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 190 ₴

