Познайомте дітей дошкільного віку від 4 років із будуванням та іграми у всесвіті LEGO® Star Wars™ за допомогою цього стартового набору, що містить зореліт «Багряний вогняний яструб» із серіалу «Зоряні війни: Пригоди юних джедаїв»
Конструктор LEGO Star Wars Багряний вогняний яструб має основу для початківців, щоб надати юним будівельникам впевненості на початку, а в кабіні є місце для всіх трьох персонажів «Зоряних воєн» (мініфігурки Неша Дуранго та Нубса LEGO, а також фігурка дроїда RJ-83 LEGO), що входять до комплекту.
До набору також входить збірний швидкісний мотоцикл Star Wars, який поміщається всередину зорельота, а також невеличкий ринок для творчої гри. Прості ілюстровані інструкції ідеально підходять для дітей, які тільки вчаться читати.
Для додаткових цифрових розваг у додатку LEGO Builder є інструменти масштабування й обертання, які дозволяють дітям візуалізувати свою модель під час побудови (можливо, з невеликою допомогою дорослого або старшого брата чи сестри). Найкраща ідея подарунка від LEGO для шанувальників серіалу «Зоряні війни: Пригоди юних джедаїв» — цей колекційний конструктор чудово поєднується з набором «Храм джедаїв Tenoo» (75358 — продається окремо)
Конструктор LEGO Star Wars Багряний вогняний яструб має основу для початківців, щоб надати юним будівельникам впевненості на початку, а в кабіні є місце для всіх трьох персонажів «Зоряних воєн» (мініфігурки Неша Дуранго та Нубса LEGO, а також фігурка дроїда RJ-83 LEGO), що входять до комплекту.
До набору також входить збірний швидкісний мотоцикл Star Wars, який поміщається всередину зорельота, а також невеличкий ринок для творчої гри. Прості ілюстровані інструкції ідеально підходять для дітей, які тільки вчаться читати.
Для додаткових цифрових розваг у додатку LEGO Builder є інструменти масштабування й обертання, які дозволяють дітям візуалізувати свою модель під час побудови (можливо, з невеликою допомогою дорослого або старшого брата чи сестри). Найкраща ідея подарунка від LEGO для шанувальників серіалу «Зоряні війни: Пригоди юних джедаїв» — цей колекційний конструктор чудово поєднується з набором «Храм джедаїв Tenoo» (75358 — продається окремо)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.42 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 136 шт |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | зоряний корабель |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 249 ₴











