



HP Комп'ютер персональний моноблок Pavilion 31.5" QHD IPS, Intel i5-12400T, 16GB, F512GB, NVD3050Ti-4, WiFi,
- Нет в наличии
- Код: 6L9M8EA
66 162 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Моноблок Pavilion з екраном 31.5" QHD IPS - це потужний та стильний пристрій для роботи та розваг. Завдяки великому екрану з роздільною здатністю QHD та IPS-панеллю отримайте чітке та деталізоване зображення з яскравими кольорами.
Особливості:
Особливості:
Охайне робоче місце й ергономічність
Подбайте про охайність свого робочого місця завдяки тонкому настільному ПК All-in-One, а також бездротовим миші й клавіатурі.
Легкий перехід між роботою та розвагами
Порти HDMI знайдуться для всіх ваших ігрових і потокових пристроїв, а об’ємний звук забезпечить конфігурація Audio by B&O.
Екологічна конструкція
Цей ПК пройшов сертифікацію ENERGY STAR та реєстрацію EPEAT Gold 3, що відповідає цілям компанії HP щодо захисту навколишнього середовища.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Чипсет | Intel H670 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудована Веб Камера | Да |
| Вес | 19.95 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Высота | 680 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 714.4x557.7x204.3 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диагональ экрана | 31.5 " |
| Длина | 870 мм |
| Кардридер | Да |
| Количество слотов | 2 шт |
| Количество ядер | 6 ядер |
| Комплектация | бездротові клавіатура і миша |
| Мoдель | 12400T |
| Мережа | Gigabit Ethernet |
| Модель відеокарти | 3050 Ti |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ /(2х 8 ГБ) |
| Обсяг відеопам'яті | 4 ГБ |
| Объем | 0.1656 м3 |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Потужність БЖ | 210 Вт |
| Процессор | Intel Core i5 |
| Разъемы | 2 х USB 3.2 |
| Розподільна здатність | 2560x1440 пікс |
| Серія відеокарти | GeForce GTX |
| Тактовая частота | 3200 МГц |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип памяти | DDR4 |
| Частота процессора | 1.8 ГГц - 4.2 ГГц |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 66 162 ₴



