
MIRSAN Пристрій розподілу електроживлення MCB Zero Basic 32A 1Ph 16 гібридних розеток (C13-C19), чорний
- Нет в наличии
- Код: MR.PDU.MXB32116H0
23 500 ₴
MIRSAN Пристрій розподілу електроживлення MCB Zero Basic 32A 1Ph 16 гібридних розеток (C13-C19), чорнийНет в наличии
23 500 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Система розподілу живлення PDU Mirsan MCB Zero Basic 32A є надійним і ефективним пристроєм для керування електроживленням у серверних і мережевих шафах. Забезпечена 16 гібридними розетками (C13-C19), вона забезпечує універсальність під'єднання різних пристроїв, включно з серверами, комутаційним обладнанням та іншими електронними пристроями
Пристрій розподілу електроживлення PDU Mirsan MCB Zero Basic 32A 1Ph 16 гібридні розетки (C13-C19)
Номінальна вихідна напруга- 190-250В однофазна
Типи виходу - 16 IEX (C13/C19) комбінований (максимальна швидкість 16А) сертифікований EN61984+UL498
Захист від перевантаження (2) 1 полюс Carling 16A L31-X1-00-445-H62-D3
ШАСІ
Розміри (Ш x Г x В) - 1042 x 55 x 55,4 мм
Колір - Чорна порошкова фарба RAL 9004
Варіанти монтажу - 4 варіанти монтажу
Необхідний крутний момент для монтажних гвинтів - ≥2,54 Н·м (25,9 кгс-см або 22,4 дюймів-фунтів)
РОБОЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ
Температурний діапазон - від 0 до 60 °C (від 30 до 140 °F)
Вологість повітря - 0-95 %
Висота - 0-4000 метрів
ВІДПОВІДНІСТЬ
IEC 62368-1 (третій випуск)
Пристрій розподілу електроживлення PDU Mirsan MCB Zero Basic 32A 1Ph 16 гібридні розетки (C13-C19)
Номінальна вихідна напруга- 190-250В однофазна
Типи виходу - 16 IEX (C13/C19) комбінований (максимальна швидкість 16А) сертифікований EN61984+UL498
Захист від перевантаження (2) 1 полюс Carling 16A L31-X1-00-445-H62-D3
ШАСІ
Розміри (Ш x Г x В) - 1042 x 55 x 55,4 мм
Колір - Чорна порошкова фарба RAL 9004
Варіанти монтажу - 4 варіанти монтажу
Необхідний крутний момент для монтажних гвинтів - ≥2,54 Н·м (25,9 кгс-см або 22,4 дюймів-фунтів)
РОБОЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ
Температурний діапазон - від 0 до 60 °C (від 30 до 140 °F)
Вологість повітря - 0-95 %
Висота - 0-4000 метрів
ВІДПОВІДНІСТЬ
IEC 62368-1 (третій випуск)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirsan |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.81 кг |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 930 мм |
| Комплектация | Мережевий подовжувач |
| Напряжение | 250 В |
| Норми | IEC 62368-1 |
| Объем | 0.0157 м3 |
| Рабочая температура | від 0 °C до 60 °C |
| Тип | Пристрій розподілу електроживлення |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 500 ₴

