
MIRSAN Пристрій розподілу електроживлення 1U, блок 9хC13, без вимикача, вилка Schuko, алюмінієвий корпус,
- Нет в наличии
- Код: MR.PRZ1U9IE.C13
2 600 ₴
MIRSAN Пристрій розподілу електроживлення 1U, блок 9хC13, без вимикача, вилка Schuko, алюмінієвий корпус,Нет в наличии
2 600 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Пристрій розподілу електроживлення MR.PRZ1U9IE.C13 виготовлено з анодованого алюмінію натурального кольору. Пластикові елементи виконані в чорному кольорі. У цій моделі відсутній перемикач
• Пристрій розподілу електроживлення MIRSAN Group PDU 9 Х C13 ГНІЗДА, 1U, 19", БЕЗ ВИМИКАЧА, роз'єми IEC C13, КАБЕЛЬ 3X1,5 мм, 1,8 м, вилка Schuko
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirsan |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.87 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Длина | 500 мм |
| Комплектация | блок розеток |
| Напряжение | 230 В |
| Область применения | для серверних стійок |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Тип | Пристрій розподілу електроживлення |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 600 ₴

