
MIRSAN Пристрій розподілу електроживлення 19", 1U, блок 9хShuko, без вимикача, вилка С14
- Нет в наличии
- Код: MR.PRZ1U9SC.C14PLG
2 490 ₴
MIRSAN Пристрій розподілу електроживлення 19", 1U, блок 9хShuko, без вимикача, вилка С14Нет в наличии
2 490 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Пристрій розподілу електроживлення MIRSAN 19" 1U 9D Shuko без вимикача вилка С14
Характеристики
Корпус з алюмінію КОЛІР СІРИЙ. Пластикові елементи: КОЛІР СІРИЙ.
Знімні металеві монтажні скоби. Можливість встановлення планки на 4 позиції.
Характеристики
Корпус з алюмінію КОЛІР СІРИЙ. Пластикові елементи: КОЛІР СІРИЙ.
Знімні металеві монтажні скоби. Можливість встановлення планки на 4 позиції.
Технічні дані
номінальна напруга 250 В змінного струму 50/60 Гц
Максимальне навантаження: 16 A / 4000 ВА
Ступінь захисту: IP 20
Шнур живлення: 1,5 м, чорний, перетин жил 1,5 мм2.
Обсяг поставки
Подовжувач із кронштейнами, комплект кріпильного приладдя
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirsan |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.80 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 100 мм |
| Комплектация | подовжувач із кронштейнами |
| Мощность | 4000 Вт |
| Напряжение | 250 В |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Тип | Пристрій розподілу електроживлення |
| Ширина | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 490 ₴

