Платформа Software Defined Networking (SDN) від Omada об'єднує мережеві пристрої, включаючи точки доступу, комутатори та шлюзи, забезпечуючи 100% централізоване управління хмарою. Omada створює високомасштабовану мережу — вся керована з єдиного інтерфейсу. Надаються безперебійні бездротові та дротові з'єднання, які ідеально підходять для використання в готельному бізнесі, освіті, роздрібній торгівлі, офісах тощо.
- 150 Вт PoE Бюджет: 16× портів PoE+, сумісних з 802.3at / af із загальним джерелом живлення 150 Вт.
- Повні гігабітні порти: 16× гігабітних портів PoE + і 2× гігабітних слотів SFP забезпечують високошвидкісне з'єднання.
- Інтегровано в Omada SDN: надання нульового дотику (ZTP), централізоване управління хмарою та інтелектуальний моніторинг.
- Централізоване управління: хмарний доступ і додаток Omada для надзвичайної зручності та легкого управління.
- Статична маршрутизація: допомагає маршрутизувати внутрішній трафік для більш ефективного використання мережевих ресурсів.
- Надійні стратегії безпеки: прив'язка IP-MAC-портів, ACL, захист портів, захист від DoS-атак, захист від мережевих штормів, відстеження DHCP, 802.1X, автентифікація Radius тощо.
- Оптимізація голосових і відео додатків: пріоритезація даних (QoS) L2/L3/L4 і функція відстеження мережевого трафіку IGMP.
- IPv6: підтримка IPv6 з подвійним стеком IPv4/IPv6, відстеження MLD, виявлення сусідів IPv6.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Тип коммутатора | Smart |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9 Кб |
| VLAN | 802.1q VLAN Tagging |
| Безопасность | Захист від шторму |
| Бюджет потужності PoE | 150 Вт |
| Вес | 2.92 кг |
| Вологість при зберіганні | від 5% до 90% |
| Высота | 80 мм |
| Габариты (мм) | 440 x 180 x 44 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Дополнительные возможности | Доступ до Cloud сервісу |
| Количество вентиляторов | 1 шт |
| Комплект поставки | гумові ніжки |
| Комутаційна матриця | 36 Гбіт/с |
| Максимальная потребляемая мощность | 181 Вт (110 В/60 Гц) (з підключеним PD 150 Вт), 178,3 Вт (220 В/50 Гц) (з підключеним PD 150 Вт) |
| Мережеві кабелі | 10Base-T /кабель UTP категорії 3, 4, 5 (максимум 100 м) |
| Объем | 0.0106 м3 |
| Охлаждение | вентилятор |
| Питание | 100 -240 В змінного струму, 50/60 Гц |
| Порти | 16 x 10/100/1000 RJ45 |
| Программное обеспечение | Microsoft |
| Рабочая температура | від 0˚ до 50˚C |
| Робоча вологість | від 10% до 90% |
| Розмір буфера | 4.1 Мбіт |
| Сертифікати | CE |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3z |
| Таблиця MAC-адрес | 8 k |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Тепловыделение | 619.06 BTU/год (110 В/60 Гц) (з підключеним PD 150 Вт) |
| Тип | Комутатор |
| Управление | IPv4/v6 |
| Функции | Функція пріоритезації даних (QoS) /8 пріоритетних черг |
| Швидкість передачі пакетів | 26.78 млн.пакет./сек |
| Ширина | 530 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 999 ₴



