UAG Кабель USB-C > USB-C заряджання/синхронізації, 1.5м, 60Вт, Type-C, Rugged Kevlar, Black/Orange
- Нет в наличии
- Код: 9B4413114097
1 299 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Наш кабель UAG USB-C витримує інтенсивне повсякденне зношування. Ми протестували його на стійкість до понад 50 000 згинань, щоб переконатися в його надійності в реальних умовах
МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ: кабель UAG USB-C. Надміцна багатовекторна система компенсації натягу Hex Matrix, що витримує понад 50 000 згинів, забезпечує надійний захист проводки від багаторазових згинів, які спричиняють високе напруження, і вихід з ладу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Urban Armor Gear |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.07 кг |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Макс. швидкість передачі даних | 480 МБіт/с |
| Материал | Kevlar® - надміцне синтетичне волокно |
| Назначение | кабель USB |
| Объем | 0.0005 м3 |
| Особенности | подвійне обплетення з нейлону |
| Покрытие | Нейлон |
| Разъем 1 | Type-C |
| Разъем 2 | Type-C |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴










