Стійка силікована структура забезпечує в 25 разів більшу міцність у порівнянні зі звичайними кабелями. Сертифіковано MFi, безпечний заряд пристроїв iOS. Має виняткову гнучкість. Розроблено з використанням силіконової технології, тому зменшена ймовірність заплутування, перегину чи розриву. Поставляється із зручною кліпсою на кабелі для комфортного зберігання
- Силіконова оболонка забезпечує підвищену гнучкість, стійкість до сплутування, приємні тактильні відчуття.
- М'яке обтискання кабелю у рознімів збільшує термін служби за рахунок зменшення напруги кабелю.
- Забезпечений унікальною кліпсою, що дозволяє організувати зручне зберігання кабелю.
- Кабель Belkin USB-A - Lightning силіконовий, з кліпсою, пропонується в асортименті довжиною 1м, 2м або 3м та в 4 кольорах: чорному, білому, синьому та рожевому
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.10 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Силикон |
| Назначение | кабель USB |
| Объем | 0.0005 м3 |
| Особенности | сертифікація MFI |
| Разъем 1 | USB-A |
| Разъем 2 | Lightning |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 239 ₴












