Косметичне дзеркало Philips Mirror з потужністю 4,5 Вт надає яскраве і регульоване освітлення для точного нанесення макіяжу. Воно обладнане USB-портом для зручного заряджання пристроїв безпосередньо біля дзеркала. Світлодіоди мають три колірні режими (5000K, 4000K, 3000K), дозволяючи вибрати ідеальне освітлення залежно від умов освітлення та власних уподобань. Білий колір дзеркала надає йому сучасний та елегантний вигляд, ідеально вписуючись в інтер'єр ванних кімнат та кімнат для макіяжу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 95 |
| Вес | 1.17 кг |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 320 мм |
| Класс защиты | IP20 |
| Мощность лампы | 4.5 Вт |
| Объем | 0.0074 м3 |
| Особенности | світильник з регульованою яскравістю |
| Питание | Від електричної мережі /5В |
| Подсветка | світлодіодне |
| Розміри | 28.5 x 19.5 x 8.8 см |
| Световой поток | 60 лм |
| Срок службы | 15000 год |
| Температура світіння | 5000 К /4000/3000 К |
| Тип | Дзеркало косметичне |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 490 ₴







