

MIRSAN Пристрій розподілу електроживлення 19", 1U, блок 9хShuko, без вимикача, вилка Shuko, алюмінієвий
- Нет в наличии
- Код: MR.PRZ1U9.SC
2 250 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Пристрій розподілу електроживлення MIRSAN Group PDU 9XDIN49440 Розетка Schuko, алюмінієвий корпус 1U, без перемикача, вилка DIN 49441 (вилка Schuko). Корпус з анодованого алюмінію натурального кольору. Пластикові елементи: чорний колір, аналогічний RAL 9005.
- Номінальна напруга: 230 В змінного струму
- Максимальне навантаження: 16 A / 3680 ВТ
- Ступінь захисту: IP 20
- Шнур живлення: 1,8 м, чорний, перетин жил 1,5 мм2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirsan |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.78 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Длина | 500 мм |
| Комплектация | подовжувач з кронштейнами |
| Материал | Алюминий |
| Напряжение | 230 В |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Опис | 19" 1U |
| Тип | Пристрій розподілу електроживлення |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 250 ₴



