



Electrolux Комплект монтажний для з'єднання пральної машини з сушильною машиною, висувна полиця, білий
- Нет в наличии
- Код: E1WYHSK1
3 129 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
З монтажним комплектом Electrolux E1WYHSK1 можна легко встановити сушильну машину над пральною машиною. А вбудована висувна полиця полегшує їх використання. Підходить для всіх пральних та сушильних машин Electrolux із фронтальним завантаженням глибиною від 52 до 67 см
Висувна полиця - простота використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.65 кг |
| Высота | 650 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 640 мм |
| Дополнительно | наявність висувної полиці для речей |
| Комплектація і сумісність | Пральні та сушильні машини Electrolux /із фронтальним завантаженням глибиною від 52 до 67 см |
| Материал | Пластик |
| Объем | 0.0374 м3 |
| Розміри | 61 х 60.5 х 4.5 см |
| Тип | монтажний комплект |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 129 ₴



