ASUS ThunderboltEX 4 - це додаткова плата Thunderbolt 4, яка забезпечує пропускну здатність 40 Гбіт/с у двонаправленому режимі, сумісність з пристроями USB4 і DisplayPort 1.4. Вона підтримує до п'яти Thunderbolt-пристроїв у послідовному ланцюжку і дозволяє заряджати ноутбуки через USB-C потужністю до 100 Вт.
- Сертифікована Intel додаткова карта Thunderbolt 4
- Двонаправлена пропускна здатність 40 Гбіт/с для надшвидкісного передавання даних і виведення відео
- Два порти Thunderbolt 4 (USB-C) з підтримкою до п'яти пристроїв Thunderbolt у гірляндному ланцюзі
- DisplayPort 1.4 для підтримки 8K Ultra HD
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.56 кг |
| Высота | 60 мм |
| Відеовхід | Mini DP /(підтримують технології Thunderbolt 4 і USB 4) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 230 мм |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Тип | Плата расширения |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 550 ₴









