Цей конструктор для хлопчиків і дівчаток старанно відтворює деталі одного з найшвидших серійних мотоциклів у світі: Kawasaki Ninja H2R. Ця модель мотоцикла в масштабі 1:8 — чудовий подарунок для дітей — має кермове управління, підвіску, 2-ступеневу коробку передач, 4-поршневий зчленований двигун і турбонагнітач. Спеціальне лобове скло прикрашене індивідуальним декором, а логотип Kawasaki відтворено з обох боків паливного баку.
Діти можуть розважатися, відтворюючи особливості мотоцикла й граючись із різними функціями, а тоді можуть підставити відкидну ніжку-опору, щоб із гордістю демонструвати всім свій транспортний засіб. Набори для конструювання LEGO Technic для дітей мають реалістичні деталі, які в доступній формі знайомлять юних будівельників LEGO з інженерією.
Подаруйте дітям інтуїтивно зрозумілу будівельну пригоду з додатком LEGO Builder, де вони можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, а також відстежувати прогрес. Познайомтеся з одним із найшвидших серійних мотоциклів у світі, збудувавши LEGO® Technic Мотоцикл Kawasaki Ninja H2R. Ця модель у масштабі 1:8 із дивовижною увагою до деталей має кермо, підвіску, 2-ступінчасту коробку передач, 4-поршневий зчленований двигун і турбонагнітач. Насолоджуйтесь відтворенням особливостей найсучаснішого мотоцикла, а потім використовуйте підставку, щоб із гордістю демонструвати свою модель.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.87 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 643 шт |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Technic |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Мотоцикл |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 380 мм |
- Цена: 3 349 ₴









