Переживіть знову те захоплення, яке ви відчували, переглядаючи початкову сцену фільму Зоряні війни: Нова надія, за допомогою цієї моделі зорельота Тантів IV, яку можна створити з конструктора LEGO®. Відчуйте міць власної творчої сили, створюючи миттєво впізнавані деталі культового зорельота, який вперше зʼявився під час переслідування Зоряним Руйнівником. Помістіть свій транспортний засіб із Star Wars™ на підставку, яку можна скласти, додайте табличку з назвою та кубик LEGO Star Wars з нагоди 25-ї річниці, щоб завершити роботу над центральним елементом, який привертає увагу глядачів.
- Колекційна модель Тантів IV для побудови та відображення – відтворіть хвилювання першої сцени Star Wars: A New Hope, будуючи цю версію культового корабля з кубиків LEGO® середнього розміру.
- Автомобіль зі справжньою деталізацією Star Wars™. Використовуйте кубики LEGO®, щоб відобразити знакові особливості Тантів IV, як це видно у Star Wars: A New Hope, зокрема його 11 двигунів і турболазерів.
- Створено для демонстрації – збірна підставка має табличку з іменем і цеглинку до 25-річчя LEGO® Star Wars™, і вона призначена для демонстрації Тантів IV
- Частина колекції зоряних кораблів LEGO® Star Wars™ – цей набір є частиною колекційної серії, що включає моделі культових зоряних кораблів середнього масштабу, які можна скласти.
- Подарунок для шанувальників Star Wars™ і колекціонерів пам’ятних речей – побалуйте себе або подаруйте цей дорослий конструктор LEGO® із 654 елементів як подарунок на день народження другові, який любить Star Wars
- Побудуйте свій зоряний корабель LEGO® Star Wars™ за допомогою програми – за допомогою програми LEGO Builder ви можете будувати в 3D, відстежувати свій прогрес, зберігати всі набори в одному місці та навіть будувати разом як команда
- З далекої, далекої галактики до вашого дому – колекційні набори LEGO® Star Wars™ для дорослих створені для вас, вибагливого любителя, який любить веселі, практичні творчі будівельні проекти
- Збірка та демонстрація – цей транспортний засіб LEGO® Star Wars™ має розміри понад 6 дюймів (15 см) у висоту, 12,5 дюймів (32 см) у довжину та 4 дюйми (11 см) у ширину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.76 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 654 шт |
| Объем | 0.0060 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴










