Дозвольте дітям відчути прихильність до найулюбленішого дроїда в галактиці Star Wars™ завдяки цій іграшковій фігурці з кубиків LEGO® R2-D2 (75379). Ця модель для хлопчиків і дівчаток віком від 10 років, яку можна складати, має безліч автентичних функцій, щоб дітлахи могли розігрувати класичні моменти й оригінальні фантастичні історії. Серед особливостей моделі — голова R2-D2, що обертається на 360 градусів, третя нога, що прикріплюється, перископ й інструменти, що зʼєднуються.
Щоб створити помітну модель, цей колекційний конструктор також містить фігурку дроїда LEGO R2-D2, спеціальну мініфігурку Дарта Малака зі світловим мечем і підставкою, що присвячена 25-й річниці Зоряних воєн, а також інформаційну табличку з зображенням R2-D2.
Щоб створити помітну модель, цей колекційний конструктор також містить фігурку дроїда LEGO R2-D2, спеціальну мініфігурку Дарта Малака зі світловим мечем і підставкою, що присвячена 25-й річниці Зоряних воєн, а також інформаційну табличку з зображенням R2-D2.
Цікавий подарунок для шанувальників Зоряних воєн і колекціонерів сувенірів із Зоряних воєн, який містить покрокову інструкцію. Не забудьте ознайомитися із додатком LEGO Builder, щоб отримати цифрові інструменти масштабування й обертання, які допоможуть вам покращити творчий процес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.30 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 1050 шт |
| Объем | 0.0089 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 249 ₴











