Ігровий набір NINJAGO® з фігуркою робота й чотирма мініфігурками.
Хлопчики й дівчатка віком від 9 років можуть відтворити битви з другого сезону NINJAGO® Повстання драконів у Лісі Тіней з роботом-скелелазом ніндзя Кай (71812).
До набору входить ефектна фігурка робота Кая червоного кольору з двома великими гаками ніндзя на спині, щоб діти могли розігрувати альпіністські пригоди (або щоб повісити і демонструвати його після гри), рухомими руками, ногами, тулубом, головою і ступнями, дві великі катани і кабіна для мініфігурки.
Набір із іграшковим ніндзя містить чотири NINJAGO мініфігурки: Скелелаз Кай та Скелелаз Джей, кожен з яких має по катані, Вайлдфаєр із двома вогняними кулаками й лиходійка Джордана з планером. Решта дитячих конструкторів LEGO NINJAGO у серії ніндзя включає в себе роботів, транспортні засоби й храми, щоб шанувальники могли розігрувати історії з власними героями (продаються окремо).
Набір із іграшковим ніндзя містить чотири NINJAGO мініфігурки: Скелелаз Кай та Скелелаз Джей, кожен з яких має по катані, Вайлдфаєр із двома вогняними кулаками й лиходійка Джордана з планером. Решта дитячих конструкторів LEGO NINJAGO у серії ніндзя включає в себе роботів, транспортні засоби й храми, щоб шанувальники могли розігрувати історії з власними героями (продаються окремо).
Кожну пригодницьку іграшку можна створити завдяки додатку LEGO Builder, який допоможе вам і вашій дитині у легкій та зрозумілій будівельній пригоді. Масштабуйте, обертайте моделі в 3D, зберігайте набори й відстежуйте власний прогрес. Приєднуйтеся до пригод разом з роботом-скелелазом ніндзя Кая, перестрибуючи з дерева на дерево високо в Лісі Тіней. Альпініст Кай знаходиться в кабіні робота, керуючи гаками й двома великими катанами, і бореться з лихою Джорданою, яка летить на своєму потужному планері. Скелелаз Джей і Вайлдфайр підтримують Кая але їм слід остерігатися катани лиходійки! Чи зможете ви допомогти ніндзя здобути перемогу?
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.80 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 623 шт |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Ninjago |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Робот |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 899 ₴











