Дівчатка й хлопчики віком від 6 років створюють власні історії, натхненні серією відеоігор Animal Crossing™, завдяки дитячій іграшці «Візит у гості до Isabelle» (77049).
Діти можуть створювати впізнавані сцени зі своїх екранів, а потім перенести розповідь туди, куди забажає їхня уява!
Діти проводять екскурсію будинком оленя Fauna разом із Isabelle. Інтер'єр, стилізований під улюблені кольори Fauna, наповнений впізнаваними деталями, а також безліччю нових, аби надихнути дітей на створення нових історій для персонажів.
Діти проводять екскурсію будинком оленя Fauna разом із Isabelle. Інтер'єр, стилізований під улюблені кольори Fauna, наповнений впізнаваними деталями, а також безліччю нових, аби надихнути дітей на створення нових історій для персонажів.
Вони можуть стріляти з уявної рогатки, щоб лопнути повітряну кульку з подарунком, перевірити мобільний телефон на наявність повідомлень, кинути лист у поштову скриньку або допомогти мініфігуркам полити сад і зірвати яблуко з дерева. На верстаку лежить картка із рецептами, а на дереві захований сюрприз. Діти пересувають меблі, міняють місцями віконні рами і навіть деталі основи, щоб вибрати, як виглядатиме будинок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.63 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 260 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 280 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 389 шт |
| Объем | 0.0058 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Animal Crossing |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 679 ₴











