Infinity Nado VI серії – дзиґи нового VI покоління, які зазнали значних вдосконалень, подарують нові незабутні емоції від ще більш видовищних і цікавих поєдинків. Абсолютно нова система запуску дзиґи на арену реалізована за допомогою епічних лаунчерів, сумісних із дзиґами VI сезону. Чи можливо запускати дзиґи попередніх поколінь за допомогою нових лаунчерів VI сезону? Звісно, завдяки набору Infinity Nado VI Conversion Set.
Набір Infinity Nado VI Conversion Set – комплект дзиґ із перехідниками, які створено для синхронізації дзиґ ІІІ і V сезонів із пусковими пристроями VI сезону. Тож можна переконструювати дзиґи ІІІ і V поколінь, замінивши основу, й використовувати для запуску пускові пристрої VI покоління. Завдяки набору Infinity Nado VI Conversion Set вдасться створити персональну унікальну дзиґу ІІІ і V поколінь, скориставшись усіма перевагами пускових пристроїв VI покоління – уперед до нових видовищних батлів!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | інструкція |
| Вес | 0.23 кг |
| Вид | Дзига Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 190 мм |
| Объем | 0.0015 м3 |
| Особенности | Взаємозамінні компоненти |
| Пол | Мальчик |
| Розміри упаковки | 13 х 6 х 18,5 см |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴






