Арена Infinity Nado VI має інноваційну форму бойової площини, що додасть ефекту несподіваності під час видовищного поєдинку. На трьох внутрішніх сторонах круглої арени розташовано пастки для дзиг, а на інших трьох – випуклості, які спрямовують дзиґи від бортів до центру арени. Кожна нова битва на арені VI покоління буде видовищною і непередбачуваною до самого кінця батлу. Арена вироблена з міцного пластику, що зумовлює комфортну експлуатацію впродовж тривалого часу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.50 кг |
| Вид | Арена для дзиґ Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 600 мм |
| Объем | 0.0504 м3 |
| Особенности | Має пастки для дзиґ |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 60 х 60 х 13 см |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴



