Infinity Nado VI серії Advanced Pack – дзиґа нового VI покоління зазнала значних вдосконалень, завдяки яким подарує незабутні враження від ще більш видовищних і цікавих поєдинків. Абсолютно нова система запуску дзиґи на арену реалізована за допомогою епічного лаунчера у формі меча, що має більший розмір і вдосконалений дизайн, а пускова система якого забезпечить контрольований швидкісний старт.
Передовий лаунчер-меч
Новий пусковий пристрій має форму бойового меча. Окрім дизайну, змін зазнав спосіб встановлення і прискорення дзиґи: відтепер процес встановлення і фіксації дзиґи в лаунчері став ще простішим, а прискорення відбувається за новим принципом, що забезпечує високий рівень контролю і приголомшливу потужність запуску.
Передовий лаунчер-меч
Новий пусковий пристрій має форму бойового меча. Окрім дизайну, змін зазнав спосіб встановлення і прискорення дзиґи: відтепер процес встановлення і фіксації дзиґи в лаунчері став ще простішим, а прискорення відбувається за новим принципом, що забезпечує високий рівень контролю і приголомшливу потужність запуску.
Оновлена конструкція дзиґи
Високі показники дзиґи в поєдинку забезпечено завдяки особливостям конструкції – збалансованому поєднанню металевого кільця, стійкої металевої основи й ексклюзивного аватара.
Оновлена дзиґа серії Advanced Pack має п’ять основних компонентів: основа з LED-підсвічуванням (ексклюзивний аватар Чарівний Дракон світу мрій), металеве верхнє кільце, сполучне кільце, пластикове нижнє кільця і металева основа.
LED-підсвічування аватара активується під час прискорення дзиґи й робить битву епічнішою і видовищнішою.
Нова конфігурація дзиґи – набагато простіше збирання
Створіть власний унікальний Nado, адже елементи дзиґи взаємозамінні з іншими елементами дзиґ серії Advanced Pack і Standard Pack.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | інструкція |
| Вес | 0.59 кг |
| Вид | Дзига Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 450 мм |
| Объем | 0.0063 м3 |
| Особенности | Взаємозамінні компоненти /(серії Advanced Pack та Standard Pack) |
| Пол | Мальчик |
| Розміри упаковки | 45 х 20 х 7 см |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴











