Передовий лаунчер-меч
Новий пусковий пристрій має форму бойового меча. Окрім дизайну, змін зазнав спосіб встановлення і прискорення дзиґи: відтепер процес встановлення і фіксації дзиґи в лаунчері став ще простішим, а прискорення відбувається за новим принципом, що забезпечує високий рівень контролю і приголомшливу потужність запуску.
Оновлена конструкція дзиґи
Високі показники дзиґи в поєдинку забезпечено завдяки особливостям конструкції – збалансованому поєднанню металевого кільця, стійкої металевої основи й ексклюзивного аватара.
Оновлена дзиґа серії Proskill Pack має чотири основні компоненти: основа з LED-підсвічуванням (ексклюзивний аватар Палаючий Бойовий Ведмідь), металеве верхнє кільце, металеве нижнє кільця і основа.
Завдяки технологічній конструкції елементів дзиґи, її можна переконструювати, змінивши в такий спосіб характер її поведінки на арені, наприклад: із витривалої на захисну чи з балансувальної на атакувальну.
LED-підсвічування аватара активується під час прискорення дзиґи, що робить битву епічнішою.
Нова конфігурація дзиґи для простішого збирання
Створіть власний унікальний Nado, адже елементи дзиґи взаємозамінні з іншими елементами дзиґ серії Advanced Pack та Standard Pack.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | інструкція |
| Вес | 0.75 кг |
| Вид | Дзига Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 460 мм |
| Материал | Металл |
| Объем | 0.0081 м3 |
| Особенности | Взаємозамінні компоненти /(серії Advanced Pack та Standard Pack) |
| Пол | Мальчик |
| Розміри упаковки | 45 х 25 х 7 см |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 1 799 ₴










