Дитячі ролики Yvolution Switch Skates Рожеві дозволяють дитині навчитись кататись з раннього віку. Взуття регулюється в 5-х розмірах (від 30 до 34). Стабільні, завдяки паралельним колесам, ці ролики дозволяють вашій дитині зберігати рівновагу. Для того, щоб розташувати колеса в одну лінію - достатньо лише натиснути кнопку, і мчати вперед.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YVolution |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.11 кг |
| Вид | Ролики |
| Высота | 260 мм |
| Вік дитини від | 2-х років |
| Габарити | 25 x 11 x 22 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Нагрузка | 20 кг |
| Объем | 0.0169 м3 |
| Особенности | еволюційна колісна система: 2 положення |
| Розмір колеса | 46 мм |
| Ширина | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴










