Діти віком від 8 років можуть відкрити для себе Стайню казкових істот (71459) завдяки набору LEGO® DREAMZzz™, створеного за мотивами телевізійного серіалу.
Наповнений деталями, натхненними природою, і новими друзями, набір дозволяє дітям зустріти міфічних істот і виростити чарівні квіти.
Він сповнений дивовижних деталей, які допоможуть розквітнути юній уяві.
Діти будуть у захваті від дослідження функціонального вітряка, сараю (який включає функцію, щоб відчиняти вікна й ворота) і знайомства з міфічними новими друзями, як-от дві сновиди.
Діти можуть прикрасити іграшкового оленя як летючого пегаса або прекрасного лісового охоронця. Це не лише заохочує творчість, але й подвоює час насолоди від гри. Фантастичні деталі Олень має з'єднані голову й кінцівки, що дозволяє легко змінювати його пози й гратися з ним, а його роги можна замінити на квіти зі стайні. Серед деталізованих мініфігурок: Іззі, Зої, Купер і пані Кастільйо.
Діти можуть прикрасити іграшкового оленя як летючого пегаса або прекрасного лісового охоронця. Це не лише заохочує творчість, але й подвоює час насолоди від гри. Фантастичні деталі Олень має з'єднані голову й кінцівки, що дозволяє легко змінювати його пози й гратися з ним, а його роги можна замінити на квіти зі стайні. Серед деталізованих мініфігурок: Іззі, Зої, Купер і пані Кастільйо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.95 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 280 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 681 шт |
| Объем | 0.0081 м3 |
| Серія конструктора | LEGO DREAMZZZ |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | стайня казкових істот |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴












