Прогулянкова коляска Greentom Classic - це справжня перлина серед дитячих візочків, що вражає своєю неймовірною легкістю та функціональністю. Завдяки передовим технологіям та використанню високоякісних матеріалів, вага цієї коляски становить лише 7 кг, що робить її ідеальним вибором для сучасних батьків, які цінують комфорт та зручність. Greentom Classic - перша екологічна коляска, створена з думкою про майбутнє вашої дитини. Вона повністю виготовлена з переробленого пластику, що робить її найбільш екологічною коляскою на планеті. Коляска була створена з увагою до деталей, враховуючи, що простота несе в собі комфорт, зручність та свободу. Під час прогулянок з нею, ви точно не залишитеся непоміченими!
3 ПОЛОЖЕННЯ СПИНКИ
3 ПОЛОЖЕННЯ СПИНКИ
Вертикальне положення ідеально підходить для дітей віком від 1 року, які стабільно тримають спинку та хочуть більше простору для спостереження навколишнього середовища. Таке положення спинки дозволяє вашій дитині бути активною та цікавитися тим, що відбувається навколо неї.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Greentom |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажная корзина | Да |
| Вес | 10.50 кг |
| Высота | 760 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Диаметр задних колес | 21 см |
| Диаметр передних колес | 18 см |
| Длина | 560 мм |
| Допустима вага дитини | 20 кг |
| Количество колес | 4 шт |
| Колір шасі | чорний |
| Материал | Текстиль |
| Объем | 0.1064 м3 |
| Особенности | 5 точковий ремінь безпеки |
| Рекомендований вік дитини | 6м+ |
| Розміри в складеному стані | 75,5 × 55 × 29 см |
| Розміри коляски | 103 × 55 × 76 см |
| Тип | прогулянкова |
| Тип колес | прорезинені |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 849 ₴












