Забезпечте своєму малюкові максимальний комфорт та захист у будь-яку погоду з дощовиком для коляски Greentom Classic! Дощовик виготовлений з високоякісного водонепроникного матеріалу, цей дощовик ефективно захищає від дощу та вітру, забезпечуючи додатковий комфорт для вашої дитини під час прогулянок.
- Водонепроникний матеріал, що дихає: Захист від дощу та вітру.
- Легкий та зручний: Легко кріпиться до коляски та знімається для зручності.
- Дощовик комплектується зручною сумкою, яку можна легко закріпити на колясці.
- Ідеально підходить для вашої коляски Greentom Classic, забезпечуючи повний захист для вашої дитини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Greentom |
| Тип | Дождевик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.29 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 120 мм |
| Материал | поліестер /водонепроникний |
| Назначение | коляска |
| Объем | 0.0019 м3 |
| Розміри | 31 x 11,5 x 5 см |
| Совместимость | Greentom Classic |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 589 ₴





