Поєднання світу конструювання та збору даних гарантує практичний та інтерактивний досвід навчання на уроках у школі. STEM Smart Physics дозволяє зібрати десять захоплюючих моделей, які роблять можливими численні фізичні експерименти. Від прискорених тіл через гармонічні коливання до поширення та спектру звуку – на учнів чекають захоплюючі завдання, які дозволять їм перевірити гіпотези та дослідити фізичні закони практичним шляхом. Мобільний додаток Phyphox зчитує дані, зібрані модулями, інтегрованими у моделі, і робить можливим негайний і детальний аналіз результатів вимірювань. Завдяки поєднанню теорії та практики учні отримують глибоке розуміння фізичних принципів і одночасно розвивають свій досвід вирішення проблем і аналітичні навички. Дидактичний супровідний матеріал, спеціально розроблений для звичайних уроків, завершує концепцію та робить можливим безпосереднє використання конструктора в класі.
- Фізичні досліди;
- 10 захоплюючих моделей;
- Поєднання моделей і збору даних;
- Вимірювання та аналіз;
- Кількість моделей: 10;
- Кількість дослідів: 18;
- Кількість деталей: 107.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.61 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 310 мм |
| Количество деталей | 107 шт |
| Комплектация | амортизатор (гідроциліндр з дроселем) |
| Кількість моделей | 10 (дослідів 18) |
| Объем | 0.0093 м3 |
| Серія конструктора | STEM |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 430 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 358 ₴












