Розроблений спеціально для того, щоб відповідати вимогам занять, цей набір являє собою велику колекцію з 18 моделей, які допоможуть учням вивчити основні принципи оптики в ігровій та інтерактивній формі. Починаючи з таких базових понять, як збільшувальне скло та шляхи променів через різноманітні лінзи, набір підводить учнів до більш складних тем, як-от телескопи, спектри, мікроскопи або проектори. Кожна модель розроблена з особливою ретельністю і може бути швидко побудована та встановлена завдяки незмінному тримачу лінз, з'єднаному з підставкою, що гарантує безперебійну роботу на практичних заняттях. Це дає учням можливість активно експериментувати, спостерігати та досліджувати. Дидактичний супровідний матеріал підтримує шлях учнів до відкриттів і містить докладні інструкції, пояснення та завдання, які перетворюють навчання на інтегрований досвід.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.79 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 310 мм |
| Количество деталей | 182 шт |
| Комплектация | 2 x лінзи f40 |
| Кількість моделей | 18 (експериментів 49) |
| Объем | 0.0107 м3 |
| Серія конструктора | STEM |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 430 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 286 ₴












