Як працюють світлофори? Як запрограмувати простого робота для малювання? На основі моделей, узятих із повсякденного життя, і спеціально розроблених для навчального процесу завдань, діти крок за кроком засвоять ключові цифрові навички. За допомогою простого в управлінні контролера, практичних датчиків і приводів, інтуїтивно зрозумілого додатка Scratch, моделей, які швидко налаштовуються, і кольорових будівельних блоків fischertechnik діти молодшого шкільного віку вирішуватимуть завдання, з якими вони зіткнуться у своєму житті. Завдяки ігровому практичному підходу до навчання діти також розвиватимуть важливі соціальні та емоційні навички.
Навчальні теми:
Навчальні теми:
- Основи інформатики та робототехніки
- Scratch-програмування простих контролерів
- Принципи роботи приводів та датчиків
- Проектна та групова робота
- Розвиток емоційних та соціальних навичок
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.82 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 430 мм |
| Количество деталей | 147 шт |
| Комплектация | 2х двигун |
| Кількість моделей | 12 |
| Объем | 0.0107 м3 |
| Серія конструктора | ROBOTICS |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 074 ₴












