Повний базовий набір для дітей віком від восьми років. За допомогою сенсорів і виконавчих механізмів юні розробники можуть побудувати вісім програмованих і керованих моделей. Занурення у світ програмування неодмінно відбудеться завдяки моделям мобільного робота із функцією виявлення перешкод, каруселі з миготливими вогнями, датчику температури з вентилятором чи системою сигналізації. Керування через контролер BT Smart Controller з чотирма входами для цифрових і аналогових датчиків і двома виходами для двигунів і ламп доповнюють порт USB і інтерфейс Bluetooth 4.1 LE. Програмне забезпечення ROBO Pro Coding дає змогу швидко, легко та зрозуміло програмувати моделі. Дидактичні матеріали представлені на порталі електронного навчання, щоб допомогти дитині пояснити програмування простим для сприйняття способом. Програмне забезпечення доступне безкоштовно! Для мобільних пристроїв: (Android/iOS): ROBO Pro Coding.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.43 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 470 мм |
| Количество деталей | 362 шт |
| Кількість моделей | 12 |
| Объем | 0.0120 м3 |
| Серія конструктора | ROBOTICS |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 580 ₴












