Вугільні фільтри Cata забезпечують очищення повітря від неприємних запахів та жиру. Вони мають просту форму та легко встановлюються. Інноваційний кільцевий масляний канал, який затримує зайву олію на губці, ще більше збільшуючи термін служби фільтрів. Вугільні фільтри рекомендується замінювати кожні 3-6 місяців для оптимальної роботи витяжки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.69 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 220 мм |
| Комплектація і сумісність | Сумісний з такими моделями витяжок Cata: Omega, GAMMA, CLASICA, NEBLIA, C-900 GLASS, ISLA L, S PLUS |
| Материал | Пластик |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Розміри | 5 х 22 х 21 см |
| Тип | для витяжок |
| Формат | фільтр |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 765 ₴




