Вугільні фільтри Cata забезпечують очищення повітря від неприємних запахів та жиру. Вони мають просту форму та легко встановлюються. Інноваційний кільцевий масляний канал, який затримує зайву олію на губці, ще більше збільшуючи термін служби фільтрів. Вугільні фільтри рекомендується замінювати кожні 3-6 місяців для оптимальної роботи витяжки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.13 кг |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 290 мм |
| Комплектація і сумісність | до витяжок Cata TFH, Valto |
| Материал | Пластик |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Тип | для витяжок |
| Формат | фільтр |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 910 ₴





