Вугільний фільтр Cata допомагає очищати повітря від неприємних запахів та жиру, які утворюються під час приготування їжі. Він легко встановлюється та замінюється, екологічно чистий та ефективний продукт. Вугільні фільтри рекомендується замінювати кожні 3-6 місяців для оптимальної роботи витяжки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 50 мм |
| Комплектація і сумісність | до витяжок Cata V-X, Legend, Lena |
| Материал | Пластик |
| Объем | 0.0021 м3 |
| Розміри | Ø 17,5 см |
| Тип | для витяжок |
| Формат | фільтр |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 910 ₴




