Вугільний фільтр Cata допомагає очищати повітря від неприємних запахів та жиру, які утворюються під час приготування їжі. Він легко встановлюється та замінюється, екологічно чистий та ефективний продукт. Вугільні фільтри рекомендується замінювати кожні 3-6 місяців для оптимальної роботи витяжки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.17 кг |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 50 мм |
| Комплектація і сумісність | до витяжок Cata V3, TFB |
| Материал | Пластик |
| Объем | 0.0009 м3 |
| Тип | для витяжок |
| Формат | фільтр |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 545 ₴



