Настільне косметичне дзеркало з підсвічуванням в стильному чорному дизайні. Для ідеального макіяжу і догляду за шкірою обличчя. З додатковим магнітним дзеркалом з 5-кратним збільшенням.
- Діаметр дзеркала: 17,5 см
- Яскраве підсвічування, 28 світлодіодів
- Сенсорна кнопка на поверхні
- Додаткове магнітне дзеркало з 5-кратним збільшенням
- Плавне регулювання яскравості
- Практична чаша-для зберігання дрібниць
- Живлення від батарейок (3 батарейки типу АА 1,5В)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.96 кг |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Керування | Сенсорне |
| Объем | 0.0058 м3 |
| Особенности | додаткове магнітне дзеркало з 5-кратним збільшенням |
| Питание | Батарейки /3 батарейки типу АА 1,5В в комплекті |
| Подсветка | світлодіодне /28 світлодіодів |
| Розміри | діаметр-17,5см |
| Тип | Дзеркало косметичне |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 811 ₴






