На старт, увага, марш! Хто першим очистить своє ігрове поле від кубиків раніше за суперника? Для цього ви повинні натягнути гумку і вистрілити ігровими фігурками через ворота в поле суперника. Варто діяти швидко!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.41 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 102 шт |
| Комплектация | деталі конструктора |
| Кількість моделей | 1 |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Серія конструктора | Advanced |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 834 ₴









