Три, два, один – уперед! Кулька катапультується на поле. Будьте обережні, тому що вона стикається з різними перешкодами, які впливають на її маршрут ігровим полем. На яке число потрапить кулька? Хто з гравців набере найбільше очок та виграє? Захоплюючі емоції всім учасникам гарантовано.
- Відновіть одну з класичних ігор самостійно
- Веселощі гарантовані, коли граєте удвох
- Сприяє розвитку спритності та терпіння
- ПРИМІТКА: входить як гра до конструктора «Створи свою гру».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.41 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 89 шт |
| Комплектация | деталі конструктора |
| Кількість моделей | 1 |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Серія конструктора | Advanced |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | пінбол |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 834 ₴






