Хто зможе довести свою спритність та зуміти провести кулю через лабіринт? Конструюючи самотужки чи в команді - покажіть свої навички і постарайтеся не заблукати.
- Захоплюючий кульковий лабіринт - хто швидше дістане кульку?
- Складні перешкоди для різноманітних розваг
- Сприяє розвитку спритності та витривалості
- ПРИМІТКА: входить як гра до конструктора «Створи свою гру».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.44 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 61 шт |
| Комплектация | інструкції до гри |
| Кількість моделей | 1 |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Серія конструктора | Advanced |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Лабиринт |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 834 ₴






