Гра, що поєднує майстерність та вдачу. Насамперед, ви повинні точно прицілитися і добре запустити кулю чи м'ячик. Коли м'яч для настільного тенісу потрапляє у вирву, починається неймовірна гонка, в кінці якої розташовуються кеглі для боулінгу, які чекають, щоб їх перекинули. Кому вдасться збити найбільше кегель?
- Відновіть одну з класичних ігор самостійно
- Веселощі гарантовані, коли граєте удвох
- Розвиває спритність і терпіння
- ПРИМІТКА: входить як гра до конструктора «Створи свою гру».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.36 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 114 шт |
| Комплектация | інструкції до гри |
| Кількість моделей | 1 |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Серія конструктора | Advanced |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | пінг-понг / боулінг |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 834 ₴






