Пориньте у світ механіки та відкрийте її основні функції. Як працює перфоратор, як побудувати годинникову передачу і для чого потрібна планетарна передача? На ці та інші елементарні питання зі світу механіки можна отримати відповіді за допомогою побудови 12 різних моделей цього конструктора. Відкрийте для себе основи технологій на практиці!
- Ігровий ефект навчання
- Вивчайте основи механіки
- Заохочує творчість
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.87 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 320 мм |
| Количество деталей | 243 шт |
| Кількість моделей | 12 |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Серія конструктора | PROFI |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 396 ₴












