Цифровий адаптер Poly DA75 забезпечує чітке звучання співробітників колл-центру вдома чи в офісі завдяки легкому підключенню через USB-A або USB-C. Аудіо налаштовується для кожної окремої гарнітури, пропонуючи професійну якість зв’язку. Адаптер DA75 має ресурс 50 000 підключень і програмно налаштований зберегти ваш слух. Він покращує будь-яку QD гарнітуру і виводить її нового стандарту досконалості. Гнучкість та надійність Poly в кожному продукті.
- Вбудовані роз'єми USB-A і USB-C
- Повна зворотна сумісність для будь-якої гарнітури Poly QD
- Інтелектуальне розпізнавання гарнітури
- Віддалене оновлення прошивки з хмари
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Poly |
| Тип | Переходник |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.07 кг |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Длина | 150 мм |
| Объем | 0.0003 м3 |
| Особенности | ресурс 50 000 підключень |
| Разъем 1 | USB-A |
| Разъем 2 | QD |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 604 ₴



